Ksiega gości - Wpisz się !

O doktorkach. Psia ich mać! Możesz pisać bez logowania.

Ksiega gości - Wpisz się !

Postautor: admin » 16 sty 2010, 12:56

Niniejszym otwieram księgę gości
Amen
admin
Administrator

Re: Ksiega gości - Wpisz się !

Postautor: Gość » 25 cze 2010, 13:44

Przychylam się do opinii niektórych osób wypowiadających się na forum, że może trochę za bardzo pojechałeś z tą nagonką (mam tu na myśli zamieszczone na stronie zdjęcia domów i adresy).
Częściowo jednak potrafię zrozumieć motywy Twoich działań, ponieważ wiem, jak trudno jest walczyć z takimi ludźmi, jak trudno dochodzić swoich racji. Z czasem zostają tylko dwa rozwiązania: albo schować głowę w piasek i po raz kolejny darować tym, którzy nie zasługują na wybaczenie albo podjąć tę nieczystą walkę, choćby dla własnej tylko satysfakcji.
Życzę Ci dużo zdrowia.
Gość

Re: Ksiega gości - Wpisz się !

Postautor: admin » 02 lip 2010, 06:08

Wcale nie przesadzam. Oni zniszczyli mi życie.
Dzięki za słowa otuchy :-)
admin
Administrator

Opis moich doświadczeń z lekarzami

Postautor: Ziboxus » 30 maja 2014, 06:21

Witam,chciałbym prosić admina o stworzenie tematu na forum pod tytułem "Twoja historia z zakłamanymi lekarzami " ale póki co może kilka słów wsparcia dla autora .Myślę ,że to co robisz jest słuszne i na pewno masz rację twierdząc ,że nie chcą Cię wyleczyć .Będę wspierał Cię w tych działaniach na tyle na ile mogę bo również mam takie zdanie .Obecnie lekarz nie jest do leczenia tylko do zarabiania pieniędzy ,oni sami uważają się za dużo lepszych niż inni ludzie i że się długo uczą więc muszą żerować na ludzkim zdrowiu .Mój lekarz wcale się z tym nie kryje i powiedział mi w gabinecie w odpowiedzi na moje pytanie "dlaczego tak jest ? " odpowiedział " Oportunizm" osobiście sam leczył mnie 2 lata na helicobacterpyroli podając mi bombe protonową co doprowadziło moją wątrobę i jelita to stanu makabrycznego przez co jeszcze bardziej przysiadłem na zdrowiu.Postanowilem sie sam leczyc (na szczescie wtedy mialem jeszcze kase) ,znalazłem w książkach jak się pozbyć tej bakterii i okazało się ,że nalezy przyjac kombinacje dwóch antybiotyków których sekwncji jest 3 ,wybrałem pierwsza podstawową i Wyzdrowiałem(dochodzxiłem do siebie pare miesiecy ale jest ok) .Recepte załatwiłem sobie u jednego miejscowego lekarza ćpuna ,alkocholika ,alfonsa i cholera wie jak go nazwać bo wiem że załatwia wszystkie możliwe tabletki na upojenie umysłowe ,nadmienie że mieszka W zajebiście dużym domu(prawie jak pałac).
Druga sprawa związana z lekarzami bandytami to taka ,że mój brat zachorował na WZWB (wirusowe zapalenie wątroby typ B ) mimo tego że zarabiał ponad 12 tyś na miesiąc i odprowadzane składki sięgały kilku tysięcy złoty Profesor hepatolog nie zrobił nic poza tym że położył go na dwa dni w szpitalu ,na tym się skonczyło .Zakłamana profesorska wsza nawet nie chciał odpowiadać na zadawane przez nas pytania na temat zaistniałej choroby ,nawet do tego stopnia że cytuję " po co panom to wiedzieć ,wszystko jest w sferze badań ,a jak pana wątroba boli to jest to w głowie i należy iść do psychiatry" : na co skwitowałem że na hepatologii się nie zna jako hepatolog ale na psychiatrii bardzo i wyszedłem.
Dziś brat czuje sie dużo lepiej gdyż podjeliśmy samoleczenie na podstawie zagranicznych informacji medycznych i prawdopodobnie sami sie wyleczymy.
Nie bede komentował ostatniego przypadku w mojej rodzinei gdzie wujek poszedł do szpitala na obserwacje a wyjechał na wózku do kostnicy z powodu zarażenia SEPSĄ w szpitalu. Po prostu masakra.
Kończąc tylko nadmienię ,że pozdraiwam Lekarskie pomioty oraz NFZ i FUZ : Chuj Wam w Dupe Mordercy ,Was czas nadejdzie ibędziecie spierdalać gdzie pieprz rośnie szmaciarze jebani
Ziboxus

Wróć do Znachory i inne felczery zwane dumnie lekarzami